Akcja „Cała szkoła biało-czerwona” Drukuj Email
wtorek, 05 maja 2015 12:27

      Cała społeczność szkolna przebrała się w barwy narodowe BIAŁO-CZERWONE. W ten sposób uczniowie uczcili  Święta Flagi Narodowej, które przypada 2 maja. Wszyscy przyszli przebrani w koszulki, czapki, kapelusze z godłem lub flagą Polski. Uczennice 3 klas gimnazjum malowały na buziach barwy narodowe. W ten sposób dzieci i młodzież naszej szkoły pogłębiła uczucia patriotyczne i uczyła się poszanowania barw naszego kraju.
     Wśród barwnych przebierańców rozlosowano nagrody i upominki sportowe. Ufundowali je Barbara Kamińska wójt gminy Suchy Dąb i Aleksandra Lewandowska dyrektor Zespołu Szkół w Suchym Dębie.
     Ta nowoczesna forma kształtowania patriotyzmu XXI wieku powinna być wzorem dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.


 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny