Promowali gminę i szkołę na falach „Radia Fabryka” Drukuj Email
poniedziałek, 28 lutego 2011 09:02


Na falach „Radia Fabryka” w Tczewie gościli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w audycji „Spotkania z Kociewiem”. Zaprezentowali walory turystyczne naszej gminy i opowiedzieli o sukcesach i osiągnięciach naszej szkoły. Uczestnikami spotkania byli: Bielewicz Marcin,  Księżak Michał, Owoc Dawid, Lewandowska Aleksandra, Traczyk Beata, Jagielski Tomasz i Muszczyński Leszek. Młodzi radiowcy zwiedzili również siedzibę stacji, która nadaje audycje radiowe, telewizyjne i internetowe. Wszyscy uczestnicy audycji mogli podpatrzeć od środka pracę dziennikarzy radiowych. „Radio Fabryka” nadaje  na całym świecie za pośrednictwem Internetu na stronie www.radiofabryka.pl


 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny