IV Muzyczny Szlak Rowerowy po Żuławach Gdańskich Drukuj
piątek, 24 czerwca 2022 11:20

Ciekawą formę łączącą w sobie koncerty wokalne z turystyką rowerową po raz czwarty zaprezentuje zespół Simultaneo. Zespół Wokalny Simultaneo to grupa, której centrum zainteresowań stanowi muzyka dawna - zwłaszcza dzieła powstałe w epokach renesansu i baroku - oraz kompozycje współczesne. W sobotę 02 lipca mieszkańcy naszej gminy będą mieli przyjemność posłuchać pięknych koncertów zespołu Simultaneo w kościołach zabytkowych na terenie naszej gminy. Harmonogram na załączonym plakacie. Zapraszam Państwa serdecznie do udziału w pięknym, wakacyjnym spotkaniu z muzyką na terenie naszej gminy.

Henryka Król

Wójt Gminy Suchy Dąb

 

plakat

 

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny