Bardzo słodkie warsztaty w naszej gminie Drukuj
czwartek, 11 sierpnia 2022 12:02

Niecodzienne warsztaty w czekoladowym autobusie odbyły się w naszej gminie 5 sierpnia. Czekoladowy Autobus okazał się świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu podczas wakacji. To jedyny taki autobus w Polsce, w którym dzieci mogą przenieść się w czekoladowy świat - świat pełen zabawy i edukacji. W spotkaniu uczestniczyło 80  dzieci, które oprócz własnoręcznej produkcji czekoladek poznały jak odróżnić prawdziwą czekoladę od produktów czekoladopodobnych. Oprócz aspektu edukacyjnego, ważny był również element kulinarny. Każde dziecko miało możliwość poczuć się jak prawdziwy Master Chef Junior.  Dzieci samodzielnie, z różnych gatunków czekolady wykonały swoje czekoladki, które zapakowane w specjalne pudełko stawały się pięknym upominkiem. Na zakończenie spotkania każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom nadający tytuł Mistrza Czekolady. Był to dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza dla najmłodszych. Serdeczne podziękowania dla Organizatora warsztatów Pani Agnieszki Księżak - Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Suchym Dębie.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny