Drukuj Email
niedziela, 25 listopada 2018 17:55



Rada Gminy Suchy Dąb - VIII kadencja 2018-2023



BIP


rada


Sesje Rady Gminy Suchy Dąb na żywo oraz archiwum nagrań
pod adresem: https://suchy-dab.sesja.pl


Przewodnicząca Rady Gminy
CYRA

Małgorzata Ewa
Krzywe Koło
okręg 9
Wiceprzewodniczący Rady Gminy
HEŚ

Jan
Grabiny-Zameczek
okręg 14
DYMARKOWSKI
Przemysław
Suchy Dąb
okręg 1

BORODZICZ
Lucyna
Suchy Dąb
okręg 2

GĘBALA
Anna

Suchy Dąb
okręg 3

WAWRZAK
Oliwer Szymon
Ostrowite
okręg 4

KOZŁOWSKI
Adam Jacek
Osice
okręg 5

KOŁODZIEJ
Andrzej Jan
Koźliny
okręg 6

PRZYTUŁA
Karolina
Koźliny
okręg 7

LEWANDOWSKI
Tadeusz Jerzy
Koźliny
okręg 8

GRAY
Paulina Sara
Krzywe Koło
okręg 10


Steblewo
okręg 11

ŁUCZKOWSKI
Piotr Artur
Grabiny-Zameczek
okręg 12

KRUCZEK
Jan Piotr
Grabiny-Zameczek
okręg
13
KOPROWSKI
Sebastian Maciej
Wróblewo
okręg 15



Komisja Rewizyjna
Rady Gminy Suchy Dąb


PRZYTUŁA Karolina Przewodnicząca Komisji
BORODZICZ Lucyna Członek Komisji
DYMARKOWSKI Przemysław Członek Komisji
KOPROWSKI Sebastian Maciej Członek Komisji
ŁUCZKOWSKI Piotr Artur Członek Komisji



Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Rady Gminy Suchy Dąb


KOŁODZIEJ Andrzej Jan Przewodniczący Komisji
GĘBALA Anna Członek Komisji
KOZŁOWSKI Adam Jacek Członek Komisji
KRUCZEK Jan Piotr Członek Komisji
LEWANDOWSKI Tadeusz Jerzy Członek Komisji



Komisja Budżetowo-Gospodarcza

Rady Gminy Suchy Dąb

KOZŁOWSKI Adam Jacek Przewodniczący Komisji
CYRA Małgorzata Ewa Członek Komisji
GĘBALA Anna Członek Komisji
HEŚ Jan Członek Komisji
KOŁODZIEJ Andrzej Jan Członek Komisji



Komisja Polityki Społecznej

Rady Gminy Suchy Dąb

BORODZICZ Lucyna Przewodnicząca Komisji
HEŚ Jan
Członek Komisji
KRUCZEK Jan Piotr
Członek Komisji
KOZŁOWSKI Adam Jacek
Członek Komisji
ŁUCZKOWSKI Piotr Artur
Członek Komisji
Grabiny-Zameczek
 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny