Nadia Cysza, reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Motława" brązową medalistką Floorball Prague Games – największego światowego turnieju unihokejowego dla młodzieży! Od początku kadencji obserwuję rozwój i niezwykłe umiejętności dzieci i młodzieży w sporcie. Nie da się nie zauważyć, że Nadia odnosi pasmo sukcesów. Jej umiejętności i upór w dążeniu do celu jest widoczny w sporcie i życiu codziennym. Bardzo gratuluję całemu zespołowi, że w tak krótkim czasie odniosły sukces. Nadio Gratuluję i Dziękuję za promocję naszej Gminy na arenie międzynarodowej - Henryka Król - Wójt Gminy Suchy Dąb.

„Jesteśmy niezwykle dumni z naszej zawodniczki. Sekcja unihokeja w UKS "Motława" działa dopiero pół roku, a Nadia zdążyła już dostać się do Kadry Pomorza. Serdecznie dziękuję trenerom Pawłowi i Piotrowi Ludwichowskim, którzy prowadzą reprezentację naszego województwa, ponieważ to dzięki nim możliwy był ten wyjazd. Cała nasza drużyna po raz kolejny dostaje ogromny impuls i motywację do dalszych treningów. Przykład sukcesów Nadii pokazuje, że wszystko jest możliwe! – trener UKS Krzysztof Zyszczak.

 

Nadia