Pani Leokadia Kruczek mieszkanka Grabin-Zameczku obchodziła 90 urodziny. Z tej szczególnej okazji wizytę z gratulacjami złożyli Szanownej Jubilatce Barbara Kamińska Wójt Gminy Suchy Dąb wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Mirosławą Dombrowską.

Pani Leonia urodziła się 09 lipca 1927 r. w Mystkowie w powiecie nowosądeckim, byłe województwo krakowskie obecnie małopolskie. Dzieciństwo i młodość wspomina czule do czasu wybuchu wojny, która przerwała naukę i zmusiła do ciężkiej pracy. W 1947 roku rodzinne strony opuściła „dla chleba”. Ślub z Norbertem, który również pochodził z nowosądeckiego zawarli 08 lipca 1947 roku w Pszczółkach. Przeżyli ze sobą 64 lata. Od sześciu lat jest wdową. Jubilatka urodziła 11 dzieci, ma 27 wnuków, 23 prawnuków, 2 praprawnuków. Jest sprawna i samodzielna, pracuje na działce, sieje warzywa, sadzi ziemniaki i oby jak najdłużej jak mówi, bo nie wyobraża sobie bezczynności. Pani Leonia  jest osobą pogodną i pełną życia, i   mówi że gdyby Pan Bóg dał drugi raz 90 lat to by wzięła.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i jeszcze raz życzymy dobrego zdrowia i długich szczęśliwych lat życia oraz aby uśmiech i energia pozostały jeszcze przez długie lata.