Dziewięćdziesiąte urodziny obchodziła 28 lutego bieżącego roku Pani Władysława Peplińska, mieszkanka Grabin-Zameczku.  Pani Barbara Kamińska Wójt Gminy Suchy Dąb wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z tej okazji złożyły uroczyste gratulacje i życzenia.
Pani Władysława przybyła na Pomorze z Minkowic , całe dorosłe życie spędziła   Grabinach-Zameczku. Jak mówi tutaj pracowali, dorabiali się wraz z mężem wychowali 4 dzieci. Od 21 lat jest wdową, i sama prowadzi swoje gospodarstwo ale ma wsparcie w dzieciach. Cieszy się, że doczekała 9 wnuków i 9 prawnuków. Jest szczęśliwa że może jeszcze samodzielnie funkcjonować, choć jak mówi pamięć już nie ta i słuch nie najlepszy. Cieszy się że mogła dożyć tak sędziwego wieku wśród życzliwych sąsiadów i swoich najbliższych. Jest osobą niezwykle  życzliwą, z zadowoleniem wyrażającą się o swojej rodzinie i życiu. W dniu swoich urodzin jest bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że pamiętano o Niej w tym szczególnym dniu.
Jak mówi Jubilatka nie zna recepty na długowieczność, takie jest  Jej przeznaczenie.
Prosimy Pani Władysławo jeszcze raz przyjąć najlepsze życzenia, dobrego zdrowia i długich lat życia w tak znakomitej formie.