Dziewięćdziesiąte piąte urodziny obchodziła 09.01.2018 r.  Pani Maria Baran, która jest najstarszą mieszkanką Koźlin. Pani Barbara Kamińska Wójt Gminy Suchy Dąb wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z tej okazji złożyły uroczyste gratulacje i życzenia.
Miło było zobaczyć panią Marię radosną mimo wielu niedomagań zdrowotnych, otoczoną życzliwością i troską domowników, wyczekującą na gości. Podczas spotkania Pani Maria opowiadała o swoim życiu, doświadczeniach życiowych, pracy. Jak mówi chciałaby być zdrowsza, zwłaszcza żeby mogła chodzić, bo ma dużo energii ale po dawnym urazie biodra nogi odmówiły posłuszeństwa.
Jubilatka chwali obecne życie, bo jak mówi dawne czasy były ciężkie. Z mężem Kazimierzem nie mieli dzieci, po jego śmierci 28 lat temu została zupełnie sama, ale jak twierdzi ma teraz rodzinę, która się nią opiekuje i to jest najważniejsze.
Dziękujemy za spotkanie, które przebiegło w radosnej pełnej wspomnień miłej atmosferze, a uroczystość uwieńczył wspaniały urodzinowy tort.
Prosimy Pani Mario jeszcze raz przyjąć najlepsze życzenia, dobrego zdrowia i długich lat życia.