Artur KrolMam na imię Artur, w tym roku kończę 28 lat. Wiodłem spokojne i szczęśliwe życie, dopóki nie dopadły mnie problemy zdrowotne. W 2011 roku mój stan zdrowotny zaczął się komplikować. Byłem jednak przekonany, że to nic poważnego… W listopadzie zapadł wyrok - wykryto złośliwego chłoniaka zatok. Jest to mało znany typ chłoniaka w Europie. Wraz z tamtą chwilą moje życie legło w gruzach. W moich myślach mnożyły się najgorsze scenariusze. Jestem po trzech cyklach chemioterapii (nieznaczna poprawa). W tej chwili jestem na etapie radioterapii. Polscy lekarze mają bardzo małe doświadczenie w leczeniu tego typu chłoniaków i minęło bardzo dużo czasu zanim zaczęli podejmować jakiekolwiek kroki związane z moim leczeniem. Choroba ta najczęściej występuję w Krajach Azjatyckich, dlatego też postanowiłem właśnie tam szukać pomocy. Pojawiła się szansa na leczenia w klinice w Chinach. Po wysłaniu dokumentacji medycznej zostałem zakwalifikowany na leczenie, które jest niezwykle kosztowne i wymaga tymczasowego pobytu w Chinach. Niebagatelna kwota za leczenie jest nieosiągalna zarówno dla mnie, jak i dla mojej rodziny, która i tak pomaga mi w każdy możliwy sposób. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o jakiekolwiek wsparcie finansowe, które pomogłoby mi w walce z ciężką chorobą. Zdrowie jest dla mnie szansą na czerpanie radości z życia na nowo...


"Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu"


Dobrowolne wpłaty prosimy kierować na konto „Fundacji z Uśmiechem” w Kielcach  

86  1090  2040  0000  0001  1113  9744

Bank Zachodni WBK Oddział 1 Kielce

TYTUŁEM: dla Artura Król


Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc. Jesteśmy pewni, że dobro powróci - z nawiązką :)07 czerwca 2012 roku około godziny 14:00 w miejscowości Krzywe Koło odbędzie się festyn mający na celu zbiórkę pieniędzy dla Artura.

Tego dnia odbędą się liczne konkursy z nagrodami, przybędą zastępy OSP ze Steblewa i Suchego Dębu, a w tle będzie można usłyszeć zespół muzyczny.

Na dodatek chcemy zorganizować turniej piłkarski (5-cio osobowe zespoły), oraz konkursy z piłką.

Chętne zespoły prosiłbym o jak najszybszy kontakt tel. 513-817-127 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia harmonogramu.