Bal Seniora to szczególne święto, które stało się  tradycją w naszej gminie. Święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za trud i pracę dla naszego regionu.
Gminne obchody Balu Seniora w tym roku zostały zorganizowane 16 lutego 2017 r. w Koźlinach.  Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w Kościele pw. Matki Boskiej Różańcowej w Koźlinach, którą celebrował Ks. Biskup Wiesław Szlachetka. Po mszy Gości przyjęto w Świetlicy Wiejskiej, gdzie rolę gospodarzy pełnili Sołtys Antoni Ciunowicz oraz Koło Gospodyń Wiejskich, które przygotowało poczęstunek, wystrój sali i przemiłą atmosferę.

W tym szczególnym dniu, życzenia zdrowia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń złożyli w imieniu władz samorządowych Wójt Gminy Barbara Kamińska wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Janem Heś, a także Ks. Biskup Wiesław Szlachetka, Marszałek Województwa Pomorskiego Ryszard Świlski, Starosta Gdański Stefan Skonieczny i Wójt Gminy Pszczółki Hanna Brejwo.

W przygotowanym programie artystycznym, wystąpili: Pracownicy Centrum Caritas im. bł. Matki Teresy z Kalkuty w Krzywym Kole, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Koźlinach, członkinie KGW z Krzywego Koła „Wesołe Wdówki”oraz KGW Koźliny. Przepięknie przygotowane piosenki, skecze i przedstawienie oczarowały zgromadzoną publiczność i dostarczyły wiele uśmiechu. Atrakcją spotkania były konkursy, loteria z nagrodami oraz zabawa taneczna, do której przygrywał Zespół Relax.

Wszystkim dziękujemy za przybycie, do zobaczenia.

Serdecznie dziękujemy Sponsorom:

Kwiaciarni Prosta Forma

Państwu Abłażewicz

Firmie Assilam

Euro Fashion

Panu Adamowi Weichbroth

Przedsiębiorcom z terenu gminy

 

Dziękujemy także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i uświetnienia naszej imprezy, w szczególności Paniom z KGW Koźliny i sołtysowi za pomoc i ogrom pracy włożonej w przygotowania, a także osobom, dzięki którym nasze babcie i nasi dziadkowie otrzymali słodki poczęstunek. Dziękujemy.