Zapraszamy Państwa na II edycję projektu eAkademia KIG, w ramach którego prowadzimy bezpłatne szkolenia dla pracowników województwa pomorskiego realizowane przez firmę COMBIDATA Poland Sp. z o.o.  oraz Krajową Izbę Gospodarczą.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego oraz zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub umowy o dzieło.

 

SZKOLENIA REALIZOWANE SĄ W 3 KATEGORIACH TEMATYCZNYCH:

  • Pakiet Microsoft Office szkolenia stacjonarne, tradycyjne (preferowane osoby 45+)
  • Interpersonalne synchroniczne na żywo, przez Internet(preferowane osoby 45+)
  • Informatyczne synchroniczne na żywo,  przez Internet (bez względu na wiek)


Szkolenia ICT (pakiet MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Internet )skierowane są głównie do osób 45+. Zajęcia odbywają się w weekendy w Sopocie w godz. 9.00-16.00.

Dodatkowo wszyscy Uczestnicy, którzy ukończyli 45 rok życia odbędą szkolenie Zarządzanie czasem (2h on-line, 18:00-20:00)

Każdy uczestnik wybiera 2 tematy z pakietu Office.  

TUTAJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO LISTĘ 8 SZKOLEŃ PAKIETU OFFICE

 

Szkolenia Interpersonalne i z zarządzania projektami. Jeden temat szkoleniowy to 3 dwugodzinne sesje. Szkolenia odbywają się w dni powszednie w godzinach 18-20.

Szkolenia prowadzone są z wykorzystaniem programu Microsoft Lync 2010. Jest to narzędzie pozwalające uczestniczyć w sesji szkoleniowej odbywającej się na żywo. Pomiędzy sesjami Uczestnicy mogą korzystać z interaktywnych, elektronicznych materiałów uzupełniających pod nadzorem eksperta wspierającego i nadzorującego proces edukacyjny.

Każdy uczestnik wybiera 1 temat z poniższych:

TUTAJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO LISTĘ 13 SZKOLEŃ INTERPERSONALNYCH


Szkolenia Informatyczne. Każdy temat to jedna 2 godzinna sesja. Szkolenia odbywają się w dni powszednie w godzinach 18-20. 

Szkolenia prowadzone są z wykorzystaniem programu Microsoft Lync 2010. Jest to narzędzie pozwalające uczestniczyć w sesji szkoleniowej odbywającej się na żywo. Pomiędzy sesjami Uczestnicy mogą korzystać z interaktywnych, elektronicznych materiałów uzupełniających pod nadzorem eksperta wspierającego i nadzorującego proces edukacyjny. Każdy uczestnik wybiera 4 z 26 tematów poniżej:

TUTAJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO LISTĘ 26 SZKOLEŃ INFORMATYCZNYCH

 

Dodatkowo każdy uczestnik projektu otrzymuje bezpłatny dostęp do biblioteki szkoleń elektronicznych.

Poniżej dokumenty zgłoszeniowe:

 

 

W przypadku chęci uczestnictwa w szkoleniach bardzo proszę o przesłanie skanu wypełnionej karty zgłoszenia(4 strony) na mój adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub na fax nr 58 522 28 00 z dopiskiem „Dla Joanna Czeladka”

Komplet dokumentów w oryginale proszę przesłać na adres:

Combidata Poland sp. z o.o.

Ul. Tatrzańska 19

81-814 Sopot Kamienny Potok

z dopiskiem: eAkademia KIG Joanna Czeladka