Informujemy, że w ramach współpracy Lokalna Grupa Działania "Trzy Krajobrazy" stworzyła portal www.3krajobrazygdanskie.com oraz darmową aplikację w celu atrakcyjnego ukazania obszaru Trzech Krajobrazów Gdańskich, jakże nieznanego wśród turystów z Trójmiasta i mieszkańców regionu.

W każdej gminie, należącej do obszaru LGD jest wiele atrakcji mniej znanych, ale jakże fascynujących i ciekawych, które znajdują się na trasach rowerowych i nie tylko.

Spróbuj. Posmakuj. Przeżyj.

3 Krajobrazy Gdańskie to obszar, który obejmuje Gdańsk oraz tereny przyległe: Żuławy Gdańskie i Wyżynę Gdańską, wspólny kulturowo, ale zróżnicowany krajobrazowo.

Lokalna Grupa Działania "Trzy Krajobrazy" przedstawia propozycję tras po obszarze, a także ciekawą historię, miejsca do wypoczynku i zwiedzania.

Portal www.3krajobrazygdanskie.com i bezpłatna dedykowana aplikacja mobilna to idealne narzędzia, aby odkryć historię i atrakcyjność turystyczną tego regionu i zachęcić do aktywnej turystyki rowerowej. Przedstawiona na mapie sieć pętli rowerowych - tras rowerowych, zawiera najważniejsze informacje przydatne do podróżowania i przebiega przez obiekty zabytkowe, a także rekreacyjne i wypoczynkowe. Stanowi fantastyczny przewodnik po okolicach Gdańska.

Dzięki aplikacji "Trzy Krajobrazy Gdańskie" zawsze wiesz, gdzie jesteś, ponieważ śledzenie GPS pokieruje Cię po wybranej trasie.

Bezpłatna aplikacja jest do pobrania ze sklepu Play oraz App Store.

3krajobrazygdanskie