Podczas rozgrywanego w Przechlewie Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej drużyna z ZS w Suchym Dębie zajęła drugie miejsce. Podczas zawodów młodzi piłkarze z Żuław wygrali z gospodarzami 1:0, a z reprezentacją Otławca 3:0. Po awansie do strefy finałowej zremisowali 0:0 ze Szkoła Podstawową w Małych Walichnowach i 1:1 z reprezentacją z Łęczyc. Po sumowaniu punktów uplasowali się na drugim miejscu w województwie pomorskim.
W całym turnieju młodzi piłkarze z Suchego Dębu nie przegrali żadnego meczu, a Karol Kamiński został uznany najlepszym bramkarzem zawodów.
W składzie drużyny z ZS w Suchym Dębie znaleźli się: Jankowski Oskar, Kamiński Karol, Krygier Dawid, Nazimek Remigiusz, Sasnal Mateusz, Szajerski Łukasz i Tłuścik Dominik. Opiekunem drużyny jest Ptach Sebastian, który powiedział - Szczególne podziękowania składamy dla trenerów Osiczanki Osice - Kozłowskiego Wojtka i Stępniaka Michała, którzy od lat rozwijają piłkarskie umiejętności uczniów naszej szkoły. Dzięki temu, że chłopcy po lekcjach mają możliwość brania udziału w profesjonalnych treningach Osiczanki, był możliwy tak wielki sukces naszej szkoły w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.