Jak co roku w czerwcu wspólnie z mieszkańcami, bawiliśmy się przy świetlicy wiejskiej w Krzywym Kole obchodząc Dzień Dziecka i Dzień Matki. Pani Sołtys, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich Krzywe Koło zorganizowali w piękny słoneczny dzień liczne atrakcje dla dzieci i ich rodziców z terenu Gminy Suchy Dąb i nie tylko. Przy muzyce prowadzonej przez Dj-a Maćka zwanego „Panem Skarpeta” bawiło się około 60 dzieci.
Dzięki wsparciu licznych sponsorów, dzieci mogły brać udział w wielu konkursach z nagrodami, słodyczami i owocami, co również było nie lada atrakcją. Nie można zapomnieć o dmuchanej zjeżdżalni i wacie cukrowej, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Na wspólną zabawę przybyła w zastępstwie Wójta Gminy Suchy Dąb Henryki Król Pani Hanna Brejwo - Zastępca Wójta.

Pani Sołtys składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, żeby zabawa sprawiła wiele radości nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom. Tak liczna obecność gości sprawiła wiele radości organizatorom dla których było to podziękowaniem za trud włożony w przygotowanie imprezy.

Szczególne podziękowania dla:

Urzędu Gminy w Suchym Dębie

Państwa Anny i Piotra Sasnal,

Firmy Teresy, Marka i Grzegorza Owoc,

Pana Wojciecha Patrzałek,

Pana Adama Weichbroth,

Pana Marcina Jaworskiego właściciela sklepu w Krzywym Kole,

Banku Spółdzielczego w Pszczółkach,

Sołtys Krzywego Koła
Małgorzata Cyra