4 czerwca na placu przed świetlicą wiejską w Krzywym Kole bawili się najmłodsi mieszkańcy wsi i nie tylko. Sołtys, Rada Sołecka wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich z Krzywego Koła zorganizowali imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Matki.

Imprezę poprowadził DJ Patryk, który skutecznie zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy.

Ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i mam oraz babć cieszył się występ uczennic z klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim Klaudii, Wiktorii oraz Mai, które tańczyły ZUMBĘ. Ponadto dzieci mogły uczestniczyć w zabawach i konkursach sportowych takich jak rzut do kosza, skakanie przez skakankę czy bieg w workach.

Wszyscy obecni zostali zaproszeni na kiełbaski z grilla oraz słodki poczęstunek ufundowany przez sponsorów, którym serdecznie dziękujemy:

Państwo Teresa, Grzegorz i Marek Owoc z Firmy Mechanika i Obróbka Metali w Krzywym Kole

Pan Marcin Jaworski ze sklepu z Krzywego Koła

Państwo Anna i Piotr Sasnal

Państwo Jolanta i Józef Kogut

Wesołe miny i uśmiechy na twarzach dzieci wymalowanych przez Natalię Kusio-Gajewską oraz Annę Kusio dowodzą, że impreza była udana.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie wszystkim przybyłym dzieciom, rodzicom i dziadkom oraz sponsorom i osobom zaangażowanym w organizację imprezy.