W niedzielę 12 maja 2019 r. na sali gimnastycznej w Straszynie odbyły się XVIII Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym. Zawody zakończyły się olbrzymim sukcesem reprezentacji gminy Suchy Dąb, która w rywalizacji zespołowej wywalczyła I miejsce. Drużyna reprezentująca gminę Suchy Dąb składała się głównie z uczniów i absolwentów szkoły podstawowej  w Koźlinach.

Do sportowej rywalizacji przy tenisowych stołach stawiły się reprezentacje siedmiu gmin powiatu gdańskiego.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, przyjechali bardzo dobrzy zawodnicy, dzięki którym można było podziwiać wiele świetnych wymian i zagrań.

Tytuł Mistrza Powiatu Gdańskiego (I miejsce) zdobyli: Filip Sendłak, Witold Miklaszewski, Oliwia Dymińska, Martyna Magier, Andżelika Lewandowska.

Tytuł Vice-mistrza Powiatu Gdańskiego (II miejsce) zdobyli: Piotr Robaczewski, Kazimierz Miklaszewski, Wioletta Sztejner.

III miejsca wywalczyli: Kuba Spenst, Rozalia Hinz.

IV miejsce: Artur Ziarkowski.

Gorące podziękowania dla wszystkich zawodników za duże zaangażowanie, poświęcony czas, za sportową walkę i osiągnięte wyniki.  
WIELKIE GRATULACJE!!!

Przy okazji ponownie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi tenisa stołowego, zapraszamy starszych i młodszych, kobiety i mężczyzn, wystarczy tylko zabrać zmienne obuwie i dobry humor. Zapraszamy na salę w szkole w Koźlinach, we wtorki 15.30-17.30. Zajęcia są bezpłatne.                          
GORĄCO ZAPRASZAMY!!!

W. Miklaszewski