Sporym sukcesem zakończył się występ drużyny dziewcząt, występującej pod nazwą „Dream Team” Suchy Dąb w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt starszych. Dziewczęta zajęły 3 miejsce w finale wojewódzkim tego prestiżowego turnieju piłkarskiego, który odbył się dnia 4 października 2012r. w Gniewinie. W finale wojewódzkim drużyna „Dream Team” składająca się z uczennic Zespołu Szkół w Suchym Dębie oraz zawodniczki klubu „Gryf 2009” Tczew Marceliny Cesarz, kolejno wygrała 5:0 z drużyną ZSP Marzęcino, zremisowała 1:1 z Gosrit Luzino oraz przegrała 2:4 ze SP Łebunia. Po dwóch świetnie rozegranych meczach niestety w decydującym meczu przyszedł kryzys. Porażka 2:4 z drużyną z Łebuni to efekt prostych błędów popełnionych w nerwowej końcówce meczu przez nasze zawodniczki oraz pechowych wydarzeń przed decydującym meczem (kontuzja bramkarki). Zwycięstwo naszej drużyny w meczu z Łebunią dawałoby 1 miejsce i awans do finału krajowego w Warszawie. Warto również dodać, że w finale wojewódzkim drużyna „Dream Team” musiała sobie radzić na boisku bez Marceliny Cesarz, która nie mogła zagrać z powodu choroby. Za zajęcie trzeciego miejsca dziewczęta otrzymały okazały puchar oraz brązowe medale. Zawodniczki otrzymały także stroje sportowe.

Awans do finału wojewódzkiego w Gniewinie drużyna zapewniła sobie w eliminacjach wojewódzkich, które odbyły się 28 września w Trąbkach Wielkich. Tam drużyna wygrała 6:0 z Sobowidzem i 2:1 z „Pumami” Zblewskimi oraz dwukrotnie zremisowała w stosunku 0:0 z drużynami „Stokrotki” Przechlewo i ZSP Marzęcino.

Trzecie miejsce w finale wojewódzkim to duży sukces wszystkich grających dziewcząt, którym należą się słowa uznania i wielkie brawa. Zespół pokazał dużą klasę i ogromną wolę walki. Drużynę reprezentowały: Daria Kowalczyk (bramkarka), Joanna Koszykowska, Daria Narloch, Marcelina Cesarz, Angelika Moske, Martyna Krygier, Wiktoria Krygier, Weronika Stehr i Alicja Piotrowicz. Warto dodać, że w ubiegłym roku drużyna dziewcząt występująca jako ZS Suchy Dąb zajęła 2 miejsce w finale wojewódzkim w Kwidzynie.

Wielkie gratulacje!

Opiekunowie drużyny – Agnieszka Krygier i Wojciech Kaźmierski