2018-08-17 Konkurs fotograficzny "Polskie kadry" (31.08.2018)
KOWR

Rozpoczął się ogólnopolski, organizowany przez KOWR, konkurs fotograficzny „Polskie kadry”, którego celem jest ukazanie bogactwa regionów Polski w dwóch kategoriach tematycznych: żywnościowej i krajoznawczej.
Fotografie przesłane w ramach kategorii żywnościowej powinny prezentować regionalne produkty spożywcze na różnych etapach ich produkcji lub podczas sprzedaży, pola uprawne, regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska czy produkty przetworzone i nieprzetworzone. W kategorii krajoznawczej będą brane pod uwagę zdjęcia prezentujące obiekty znajdujące się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa, które zostały wskazane w regulaminie konkursu.
Jedną z nagród dla zwycięzców będzie prezentacja nagrodzonych fotografii w ramach wystawy fotograficznej zorganizowanej przez KOWR. Ponadto najlepsze prace będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych KOWR. Laureaci otrzymają również zestaw nagród rzeczowych składający się ze smartwatcha oraz albumu fotograficznego.
Prace fotograficzne można zgłaszać za pomocą formularza, który znajduje się na stronie www.kowr.gov.pl/konkurs,  do 31 sierpnia 2018 r. Do pobrania: regulamin.