2012-12-14 Mobilne Punkty Informacyjne w Twojej Gminie
unia Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pruszczu Gdańskim, działający w ramach Sieci „Pomorskie w Unii", organizuje Mobilne Punkty Informacyjne, czyli bezpłatne udzielanie informacji przez konsultantów w gminach w zakresie możliwości pozyskania funduszy unijnych oraz preferencyjnych pożyczek i poręczeń.

Mieszkańców gminy Suchy Dąb zainteresowanych udziałem w bezpłatnych konsultacjach zapraszamy do Urzędu Gminy w Suchym Dębie.

Najbliższe terminy konsultacji, w godzinach 10.00–14.00:

25.01.2013 (piątek)

Informacji dla Państwa udzielać będą:

Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (mieszczącego się w Pruszczu Gdańskim, ul. Mickiewicza 1, tel/fax 58-773-02-45, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    www.pomorskiewunii.pl)

Sprawdź jakie możliwości daje Unia Europejska!