2019-09-27 Nowy rozkład jazdy - więcej kursów w Gminie Suchy Dąb od 1 października 2019 r.
herb_100x100

Zmiana rozkładu jazdy to nowe połączenia w naszej gminie i lepsze dostosowanie kursów do potrzeb mieszkańców.
Po wielogodzinnych negocjacjach z firmą przewozową PKS Gdańsk udało mi się opracować nowy rozkład jazdy. Transport publiczny to dla mnie priorytet, a jednocześnie duża szansa na rozwój naszej gminy.
Przez wiele lat nie było połączeń w niedzielę, a ostatnie kursy z Pruszcza Gdańskiego kończyły się około godziny dwudziestej. Nowy rozkład jazdy to przede wszystkim połączenia w weekendy i bezpośrednie połączenia z Gdańskiem.
Pragnę poinformować, iż gmina Suchy Dąb nie jest organizatorem przewozów i nie może narzucić niezależnym przewoźnikom warunków w sprawie komunikacji linii autobusowych, gdyż działają oni na podstawie koncesji wydanej przez Urząd Marszałkowski, który pełni funkcję nadzorczą. Wszelkie zastrzeżenia, opinie i uwagi dotyczące przejazdów, rozkładu jazdy i opłat  prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod nr 703 403 311, a także wypełniając formularz w poniższym linku: www.pks.gdansk.pl/strefa-pasazera/skargi-i-reklamacje/więcej

Wójt Gminy
Henryka Król