2013-03-28 Pracodawco, już dziś zarezerwuj swoje miejsce na Targach Pracy!
urzad-pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Gdańsku zapraszają wszystkich pracodawców z województwa pomorskiego do wzięcia bezpłatnego udziału w Międzynarodowych, Pomorskich, Metropolitalnych Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, które odbędą się 17 kwietnia 2013 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku.

Nowa formuła targów, które w tak dużej odsłonie na ogólnopolskim rynku pracy pojawiły się po raz pierwszy w roku 2012,  przyciągnęła rekordową liczbę 300 wystawców, wśród których znaleźli się zarówno pracodawcy, jak i instytucje z otoczenia przedsiębiorczości, a także przedstawiciele szkół i uczelni wyższych. Sukces ubiegłorocznej edycji MMTPEiP potwierdziła również liczba kilkunastu tysięcy odwiedzających.

Ogromna promocja całego wydarzenia oraz duża różnorodność ofert pracy zadecydowały o niewątpliwym powodzeniu tego przedsięwzięcia. Sukces Targów został dostrzeżony nie tylko przez lokalną społeczność, ale także przez jedne z największych ogólnopolskich mediów opiniotwórczych, takie jak Gazeta Wyborcza, Dziennik Bałtycki, portal onet.pl.więcej