serce

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli na koncert charytatywny,
połączony z mini kiermaszem i zbiórką pieniędzy na leczenie Basi


Krzywe Koło 17 listopada 2013 r. godz. 16:00

Kościół pw. Znalezienia Krzyża Świętego


Basia jeszcze kilka lat temu była listonoszką na poczcie w Suchym Dębie a potem w Pszczółkach. Trzy lata temu wykryto u niej nowotwór złośliwy. Po operacji i kilku miesiącach spokoju pojawiła się ciężka i przewlekła choroba zakrzepica żył głębokich, w swej zaawansowanej fazie zwana trombofilią. Ta bardzo przebiegła choroba doprowadziła już do kilku groźnych zatorów, trzech udarów mózgu i zawału serca. Od tamtej pory Basia ma problemy z mówieniem i poruszaniem się aczkolwiek dzięki Bogu jest w pełni świadoma. Niestety na domiar złego kilka tygodni temu stwierdzono u niej przerzuty nowotworu do jamy otrzewnej. Walka z chorobą mimo wiary w sukces i przy wsparciu bliskich jest bardzo trudna i bardzo kosztowna.

Dlatego też serdecznie prosimy wszystkich dobrych ludzi o wzięcie udziału w koncercie i wsparcie finansowe choćby w najmniejszym stopniu, wspominając przy tym słowa naszego ukochanego papieża Jana Pawła:

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.