W sobotę 8 czerwca 2013 r. w Warszawie odbył się ogólnopolski finał turnieju tenisa stołowego „Mini Olimpic Games”. Po wygraniu eliminacji wojewódzkich i międzywojewódzkich Maja Miklaszewska z Koźlin zajęła I miejsce na etapie ogólnopolskim (roczników 2001 i młodszych). Rywalizacja była bardzo wyrównana i zacięta, ale ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęła Maja.

Następnego dnia tj. w niedzielę 9 czerwca 2013 r. również w Warszawie odbył się ogólnopolski turniej tenisa stołowego o puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Maja Miklaszewska potwierdziła w nim swoje olbrzymie umiejętności zajmując II miejsce, ulegając tylko z zawodniczką z Kolna (która dzień wcześniej zajęła III miejsce).

Trzeba tu podkreślić, że sukcesy tej młodej zawodniczki nie byłyby możliwe bez odrobiny talentu oraz wytrwałej, systematycznej i ciężkiej pracy na codziennych treningach.

Ponownie zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie najmłodszych z terenu naszej gminy na treningi tenisa stołowego do Szkoły Podstawowej w Koźlinach.

Gratulujemy zawodniczce i zapraszamy na treningi.