Dariusz Jerchewicz (16 lat - na zdjęciu pierwszy od prawej) z Grabin-Zameczku na Miedzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych Taekwon-Do (pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie) organizowanych przez Polski Związek Taekwon-Do, które odbyły się w Gnieźnie w dniu 12.02.2011 roku zdobył Dwa Złote Medale w kategorii Juniora Młodszego.
Pierwszy Złoty Medal zdobył w konkurencji Walk w wadze +66 kg, a drugi Złoty Medal wywalczył zwyciężając konkurencję Technik Specjalnych.
Dariusz Jerchewicz zdobył również wyróżnienie - Puchar i Tytuł Najlepszego Zawodnika w kategorii wiekowej juniora młodszego.
Zawody były jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbędą się w Białymstoku w dniach 6-8.05.2011 roku - Dariusz Jerchewicz jako zawodnik klubu AN-DO z Pruszcza Gdańskiego dzięki zdobytym medalom zakwalifikował się do uczestnictwa w tych imprezach.

2011-03-20 Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się 20 marca (niedziela) w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 na Gdańskim Przymorzu. Darek Jerchewicz zdobył złoty medal. Więcej...