W ubiegłą sobotę tj. 18 czerwca 2011 roku uczeń klasy 3c Marcin Bielewicz uczestniczył w niezwykłej gali. Gali Konkursu na Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2010/2011.


Uroczyste spotkanie odbyło się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego. Podczas spotkania głos zabierały takie osobistości jak Minister Edukacji Katarzyna Hall czy Poseł Franciszek Potulski, dla młodzieży było to duże przeżycie.

 

Marcin swoją obecność na Gali zawdzięcza ciężkiej 3 letniej pracy w wyniku, której kończąc gimnazjum uzyskał średnią ocen 5,44. Swoje wyniki w nauce Marcin zawdzięcza dyrekcji szkoły, nauczycielom i rodzicom, którzy wspierali go i motywowali do ciężkiej pracy. Jednak największy kawał dobrej roboty zrobił on sam!


W tym uroczystym dniu Marcinowi towarzyszyli Pani Wójt Suchego Dębu Barbara Kamińska, Wychowawca Michał Albiński i najważniejsze osoby w jego życiu Kochani Rodzice.


Marcinowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, Pani Wójt dziękujemy za ufundowanie nagrody, a nauczycielom i Dyrekcji życzymy kolejnych bardzo dobrych uczniów.


Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!