UP

Nareszcie w naszych punktach przedszkolnych w Koźlinach, Grabinach-Zameczku i Suchym Dębie przedszkolaki otrzymują podwieczorki. Popołudniowa przekąska to niesamowita przyjemność smakowa dla każdego malucha. Przygotowując je staramy się brać pod uwagę kulinarne upodobania naszych przedszkolaków. Podwieczorek to niewątpliwie najmilszy posiłek w ciągu dnia dla każdego malucha, a w naszych przedszkolach są one naprawdę pyszne. Część z nich przygotowywana jest ze świeżych owoców, warzyw, jogurtów. Panie kucharki wyczarowują z nich kolorowe desery. Maluchy uwielbiają także wielobarwne kanapki, galaretki i biszkopciki. Nasze podwieczorki to nie tylko porcja energii dla maluchów na resztę popołudnia, ale również niesamowita dawka witamin.
Włączenie podwieczorków do jadłospisu naszych przedszkolaków było możliwe dzięki realizacji na terenie gminy Suchy Dąb projektu pn. „Uniwersytet Przedszkolaka”  dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kadra zarządzająca projektem