Grupa Seniorów z Gminy Suchy Dąb 19 października 2013 r. odwiedziła 4 Targi Seniora w Sopocie. Organizatorzy przygotowali wiele programów o charakterze edukacyjno-kulturalnym oraz bogatą ofertę produktów i usług, z których Seniorzy skorzystali, takich jak bezpłatne porady, badania i konsultacje zdrowotne ponadto uczestniczyli w degustacji zdrowej żywności, pokazach kulinarnych i tanecznych. Mieli również możliwość zakupu produktów ekologicznych, jak również skorzystali z oferty zajęć ruchowych uczestnicząc w grach i zabawach sprawnościowych, jak kręgle, labirynt na orientację i wielu innych przygotowanych przez organizatorów atrakcji służącym profilaktyce zdrowotnej.

Żyj zdrowo i aktywnie takie hasło przyświecało tegorocznym targom i myślę, że uczestników wyjazdu przekonało ono i zachęciło, że warto  i trzeba  inwestować w siebie chociażby przez to, że daliśmy sobie możliwość aktywnego spędzenia czasu w ten październikowy dzień i radośnie spędziliśmy  czas.

Dziękuję Seniorom i Pani Wójt Barbarze Kamińskiej za wspólnie spędzony dzień, życząc Państwu i sobie kolejnych wspólnych inicjatyw, które przyczynią się do propagowania wartości jaką jest aktywność życiowa i integracja lokalna.

Mira Dombrowska