ZAPRASZAMY wszystkich młodych ludzi* zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej, prowadzących już własny biznes oraz tych, którym idea przedsiębiorczości  jest bliska na cykl bezpłatnych seminariów, szkoleń i warsztatów organizowanych pod nazwą „Spotkania z przedsiębiorczością” w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2009”.

Spotkania z przedsiębiorczością” odbędą w dniach: 16-19 listopada 2009 i mają na celu przybliżenie uczestnikom różnych zagadnień związanych z przedsiębiorczością.

Na wszystkie spotkania w ramach „Spotkań z przedsiębiorczością” obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.arp.gda.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy otrzymają potwierdzenia o zakwalifikowaniu się na wybrane spotkania drogą elektroniczną do 16 listopada 2009. Szczegółowych informacji udziela p. Monika Hinc, tel.: (058) 3233245.

Prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13 listopada 2009 roku.

Ponadto w ramach tegorocznej edycji obchodów „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości” ogłaszamy konkurs p.n. „Przedsiębiorcza Akcja Filmowa” na najlepszy krótki film  promujący szeroko pojętą tematykę przedsiębiorczości wśród ludzi młodych. Konkurs adresowany jest do młodych osób z Pomorza (16-29 lat), w tym uczniów oraz studentów pomorskich szkół średnich i wyższych. Dla zwycięzców przewidziane są interesujące nagrody. Szczegółowe zasady udziału zostaną wkrótce zamieszczone na naszej stronie internetowej.


*Zapraszamy na spotkania wszystkich, którzy czują się młodzi duchem, jednak pierwszeństwo będą miały osoby do 30 roku życia zgodnie z założeniami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

{!jomcomment}