Szanowni Państwo! Biorąc pod uwagę rolniczy charakter naszej Gminy planujemy zorganizować spotkanie towarzysko-konsultacyjne dla rolników/rolniczek z terenu naszej Gminy.

Spotkanie planujemy zorganizować 3 marca w godzinach 15:00-21:00, wstęp ok. 40/50zł za osobę w zależności od ilości chętnych, a w tym: ciepły posiłek na początek, przekąski, kawa, herbata, woda oraz napoje niegazowane (napoje gazowane i inne % we własnym zakresie). Ponadto chcemy zaprosić przedstawicieli instytucji rolniczych, m.in. z Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Izby Rolniczej, KRUS-u, ARiMR, Urzędu Marszałkowskiego, Agencji Rynku Rolnego itp.

W części pierwszej – oficjalnej (15:00-18:00) chcemy, aby każdy rolnik miał możliwość poznania oraz rozmowy, wyjaśnienia wątpliwości, czy zapytania przedstawicieli urzędów o sprawy, które go interesują. W części drugiej rolnicy będą mogli wymienić się ze sobą wiedzą, doświadczeniami, uwagami, poznać się nawzajem i pobyć w swoim towarzystwie.

Prosimy Państwa o wyrażenie opinii, czy Państwa zdaniem jest to dobra inicjatywa? Czy chcieliby Państwo, aby Urząd Gminy zorganizował dla Was takie spotkanie? Prosimy o udzielanie odpowiedzi w komentarzach lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeżeli ktoś nie ma możliwości wyrazić swojego zdania poprzez Internet można to zrobić w sekretariacie Urzędu Gminy telefonicznie 58 682-86-20 wew. 32 lub osobiście.

W ramach tego spotkania proponujemy zorganizować także plebiscyt z nagrodami. Prosimy o propozycje w jakich kategoriach powinniśmy uhonorować naszych rolników. Jeżeli ktoś z Państwa miałby jakieś uwagi lub sugestie to także prosimy o ich zgłaszanie.

Na odpowiedzi czekamy do 31 stycznia!