W piątek 24 czerwca 2022 r. we wszystkich szkołach w naszej gminie odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022, w których uczestniczyła Henryka Król Wójt Gminy Suchy Dąb. Zakończenie roku dla nauczycieli to czas podsumowań, planów i refleksji, natomiast dla uczniów to nadzieja na dobre oceny i nagrody, jak także na wspaniałe wakacje.

Podczas uroczystości  pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy dalszą naukę będą kontynuować w szkołach ponadpodstawowych. Pomimo wielu trudności, część uczniów osiągnęło wysokie wyniki w nauce, za co zostali wyróżnieni przez swoich wychowawców i dyrektorów szkół. Szczególne podziękowania z rąk Pani Wójt wraz z upominkami otrzymało dwóch uczniów z naszej gminy za najwyższe wyniki w nauce. Gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy udanych, ciepłych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu we wrześniu!