Młode piłkarki z naszej gminy zagrały w wielkim finale turnieju Coca Cola Cup który odbył się na plaży miejskiej  w Gdyni w dniach 12-14 czerwiec.
Pamela Rabiega i Wiktoria Krygier, uczennice z Pierwszego Samorządowego Gimnazjum w Gdyni zagrały o złoto w Wielkim Finale XVI Turnieju Coca Cola Cup. Rywalkami były ich rówieśniczki z warszawskiego Gimnazjum nr 48, z którymi raz już się w tym turnieju spotykały.
Gdynianki zajęły w swojej grupie druga pozycję, tuż za warszawiankami. W bezpośrednim meczu wywalczyły remis 2:2, ale rywalki miały lepszy bilans z pozostałymi zespołami grupy, a właściwie z drużyną reprezentującą Szczecin, ponieważ z dziewczętami z Konina oba zespoły uzyskały wynik 3:2. Gdynianki wygrały z przedstawicielkami Grodu Gryfa 3:0, natomiast ich finałowe przeciwniczki 5:1.
W ćwierćfinale gospodynie turnieju uporały się 1:0 z gimnazjum z Gołkowa, natomiast warszawianki wysoko 6:3 pokonały  Zespół Szkół Kochanowice.
W drugim półfinale, gdzie przeciwniczkami gdynianek były dziewczęta z Krakowa losy spotkania ważyły się do ostatnich praktycznie sekund. Gdynianki prowadziły 1:0 i 2:1 po bramkach Klaudii Słowińskiej. Krakowianki jednak groźnie atakowały I były bliskie wyrównania. Chwilę przed końcem Klaudii udało się skompletować hat-tricka I finał był już dla gdynianek na wyciągnięcie ręki. Tuż przed końcem dziewczęta spod Wawelu zmniejszyły rozmiary porażki, ale do wyrównania zabrakło już czasu.
 Podczas finału warszawianki mające w swoich szeregach kilka młodzieżowych reprezentantek Polski pokonały Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Gdyni 2:1.
Po wielkich emocjach związanych z Coca Cola Cup nasze dziewczęta nie zwalniają tępa, ponieważ już we wtorek wyjechały do Kielc aby tam wziąć udział w Klubowych Mistrzostwach Polski.