Informujemy, że firma PPH ASPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Morzeszczynie, zajmuje się recyklingiem, czyli odzyskiem odpadów foliowych produkowanych w gospodarstwach rolnych następujących rodzajów:

  • folii po sianokiszonce - stretch (folia miękka produkowana w kolorach białym, zielonym lub szarym);
  • folii po kiszonkach (czarna grubsza folia);
  • folii ogrodniczych tunelowych i perforowanych różnych typów z wyjątkiem folii podkładowych oraz włóknin.
  • zużyte worki po nawozach
  • zużyte BIG BAGI

 

Odpady będą zbierane bezpośrednio z gospodarstw rolniczych. Przekazywane odpady należy odpowiednio przygotować:

  • otrzepać z ziemi,
  • maksymalnie zwinąć i związać sznurkiem.

 

Tak przygotowane odpady, w umówionym wcześniej terminie odbioru, należy załadować na podstawiony przez naszą firmę środek transportu. Za przekazane odpady nie pobieramy żadnych opłat!

 

Jeśli macie Państwo odpady foliowe, których chcielibyście się pozbyć, prosimy o kontakt z naszą firmą pod numerem telefonu:

601 621 501 lub 58 536 2803 wew. 129

lub drogą mailową:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gospodarstwa rolne, które w sposób prawidłowy segregują odpady, a także prowadzą Gospodarkę Odpadami, zgodnie z Ustawą o Odpadach z dnia 27 kwietnia 2001, zobowiązane są do wystawienia Karty Przekazania Odpadu. Karta to dokument, który jest świadectwem poprawnego pozbycia się odpadu, oraz przekazania odpadu kolejnemu posiadaczowi. Wzór Karty określa załącznik nr 4 rozporządzenia Ministra Środowiska z 14 lutego 2006. ( Dz. U. Nr 62, poz. 628, z późn. zm.)

Chętnie pomożemy Państwu prawidłowo wypełnić Kartę Przekazania Odpadu!

 

Potrzebne są tylko Państwa dobre chęci oraz motywacja do zbiórki i segregacji, a wiele odpadów takich jak folia z sianokiszonek nie trafi do przydrożnych rowów i lasów oraz nie będzie spalanych.

ZADBAJ O ŚRODOWISKO! MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!