Szanowni Państwo,

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich została wybrana do prowadzenia projektu "Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich" w ramach "Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego".

W wyniku spotkania partnerów z regionu Morza Bałtyckiego, które odbyło się w dniach 21-22 stycznia 2010r. w Helsinkach (ze strony polskiej uczestniczyli w nim przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa), uzgodniono dwa główne obszary współpracy:

*    innowacje - jak stworzyć warunki przyjazne innowacjom na obszarach wiejskim;
*    młodzież na obszarach wiejskich.

W związku z powyższym chcielibyśmy zidentyfikować i nawiązać współpracę z organizacjami  działającymi na rzecz rozwoju młodzieży na obszarach  wiejskich, dlatego bardzo prosimy o kontakt wszelkie organizacje /instytucje/ LGD realizujące projekty skierowane do młodzieży z obszarów wiejskich.
Wszystkie zainteresowane podmioty prosimy o kontakt telefoniczny: (058) 32-68-650,  (058) 32-68-756 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Osobą odpowiedzialną za prowadzenie projektu z ramienia  Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest Pani Maria  Szemplińska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji nt.  "Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego" znajdą Państwo na stronie internetowej www.ksow.pl


Pozdrawiamy,

Zespół Sekretariatu Regionalnego
Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego